| JammyBrooks a întrebat:

am un Samsung galaxy mini s5570 si anul trecut l-am scapat in apa, dar era in husa si l-am scos repede.Dar din pacate s-a sticat difuzorul.Nu se aude nimic,melodii,sunet la deblocarea ecranului sau altele,se aude doar daca vorbesc la telefon, dar nu cu difuzor ci doar asa normal.
ce as putea sa-i fac sa isi revina?
o sa-l duc si la reparat adica doar peste 2 saptamani pentru ca acum nu sunt in tara.
ofer fundita si vot.scuze de categorie e cea mai vizitata

1 răspuns:
| ionica06 a răspuns:

Mergi cu el la cineva care se pricepe. de exemplu intr-un service
Tu singura nu ai ce sa-i faci