| DarKKneSS a întrebat:

am un telefon Samsung gts5230 si l-am scapat si nu se mai aprinde cum pot sa il repar?

Răspuns Câştigător
| Stormwatch a răspuns:

Pai,or s-a spart Display-ul daca nu il mai ai in garantie...Te duci la Vodafone (( sau de unde l-ai luat )) platesti o suma sa til repare

6 răspunsuri:
| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Tu cu mana ta nu poti, are garantie?

| Wrecked a răspuns:

Cel mai sigur du-te la un service.

| DarKKneSS explică:

Imi este greu sa aleg raspunsul castigator si oricum nu mai am ce face cu el mi-am bagat nasul in elbig grin.

| Bonciu_Robert_1999 a răspuns:

Du-te cu el la un GSM sau un magazin de reparatii telefoane, si te interesezi acolo mai bine ce are.

| sikmariusik a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa iti bagi nasul in el... posibil sa il strici iremediabil!

| VictoriaVikky a răspuns:

Daca are garantie ar fi bine il schimba cu alt telefon sau il repara daca mai poate fi reparat.