| anonim_4396 a întrebat:

am un telefon samsung GTS5230 si nu-mi mai merge touch-ul, adica de exemplu ca sa apas 2 trebuie sa pun mana pe 8 si ca sa apas 8 nu stiu unde trebuie pentru ca trebuie mai jos decat cifra pe care doresc s`o apas... nu stiu cat de mult ati inteles! sad Dar cat costa sa-l repar sad straight face? FUNDA big grin

2 răspunsuri:
| LikeNobodyElse a răspuns:

Pai poate il ai in garantie tongue si ti`l fac ei p gratis. daca nu trebuie sa schimbi displayu.te duci la un milionn poate si mai mt