| AleXu224 a întrebat:

Am Windows 7 si am probleme cu driverul de sunet :
Cand pornesc PC-ul nu imi porneste si sunetul...
De obicei ca sa mearga dau la Manager Discpozitive si dau revenire la driverul instalat anterior si cu netul in inchis actualizati driverul.
Cum fac ca sa nu mai trebuiasca sa fac asta sa repar erroarea?

2 răspunsuri:
| iInfinityDarkness a răspuns:

Dezinstaleaza driverul si reinstaleaza sau descarca driver update de la iobit.

| AleXu224 explică (pentru iInfinityDarkness):

laughing)) ce iubit/iubita n-am asa ceva laughing am doar 12 ani uite driverul l-am lasat la tara o sal readuc weekendul viitor aici n-am chef sa descarc acum si imi tot face asa de cand am luat un trojan dar l-am sters sa fi sigur...