| EmanuelEmy7 a întrebat:

Are careva idee cat este salariul pentru un lucrator comercial in cadrul Kaufland Romania? Merci!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Minim pe economie.

| Violleta2022 a răspuns:

Salariul minim pe economie, peste care s-ar mai putea adauga extra, daca muncesti in weekend sau ramai peste program.

| Heavenonearth a răspuns (pentru Violleta2022):

Da,și cunosc mulți.

| Heavenonearth a răspuns:

2000 lei plus bonuri de masă, uneori e şi 2900 lei dacă stai peste program şi lucrezi dublu.

| narcuz a răspuns:

Putin, minimul pe economie. am eu o matusa care e de cativa ani acolo si nu ia foarte mult, undeva pana in 15 milioane. la inceput fii sigur ca nu o sa iti dea atat de mult