| sonnykid a întrebat:

As vrea sa imi creez un server de counter strike clasic... a mers totul ca pe roate, pana am ajuns la faza cu swds47_48. Cand vreau sa il deschid imi apare o eroare :
"The setup files are corrupted.Please obtain a new copy of the program. ". Am incercat sa il downloadez de pe mai multe siteuri si nu imi merge. Aceeasi eroare. O fi din cauza ca am windows-ul pe 64 de biti?

1 răspuns:
| Awake a răspuns:

1. Pune totu intr-un folder, si dupa dai scan la folder cu swds47_48.
2. Nu e de la Windows, daca ai 64 bit e super bine, cat timp nu e 32 sau 96.
3. Uita-te daca nu ai cumva copia, sau decriptingul de la acel program.