| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara
De ceva vreme nu mai pot instala nici un program in calculator, imi apare o eroare de genul the setup files are corrupted.please obtain a new copy of the program. Am incercat sa iau din mai multe surse insa de fiecare data apare cate o eroare, unable to execute, cauza probabila ar fi descarcarea incompleta. Aveti vreo solutie, ceva?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Pai asta-i si parerea mea ca nu s-au descarcat complet... Dar incearca sa instalezi ceva original de pe un cd si te vei convinge... Bafta!