| marius186 a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti si mie ce telefon sa-mi iau pana in 360 ron. Dar care totusi sa aiba si mp3 player si camera bunicica. Multumesc!:X

2 răspunsuri:
| TraficDeMentosane a răspuns:

Nu stiu la ce te referi cand zici camera "bunicica" thinking, dar cu banii aia nu cred ca gasesti telefon mai de doamne ajuta, numai daca iti faci abonament. Aproape la toate abonamentele ai telefoane la un pret special, doar ca cu cat e mai scum abonamentul cu atat e mai ieftin si telefonul si invers. Sper sa ma intelegi :d.

Daca ai posibilitatea [ si vointa] sa-ti faci abonament atunci iti recomand telefonul Nokia c3. e destul de bun, camera nu`i cea mai buna. Daca vrei sa fie camera mai buna LG GT 505, din asta am eu, camera 5mp happy, face poze Ok smug. Bye!

| Uigeb a răspuns:

Un Samsung Corby?
Eu personal il recomand cu toate ca nu are jocuri...