| arcuno a întrebat:

as vrea sa stiu cum pot sa filmez un joc si sa-l bag pe youtube adica un program nu fraps sau bandicam...

Răspuns Câştigător
| Andutzu01 a răspuns:

Uite aici un link de download la bandicam gratis http://www.bandicam.com/ro/
scrie aici sub imaginea din stanga *Descarcare* cu albastru deschis
Funda?

7 răspunsuri:
| Andutzu01 a răspuns:

Foloseste bandicamul..este foarte bun si tine filmat ore intregi ascultama ca stiu ce vorbesc

| arcuno explică (pentru Andutzu01):

Dar trebuie sa dau bani exista o solutie in care sa nu platesc?

| arcuno explică (pentru Andutzu01):

Mersi

| introduaicinumele a răspuns:

Intrebarea ta n-are sens "sa-l bag pe youtube" ce sa bagi? Jocul pe Youtube? Sau filmarea...
"adica un program nu fraps sau bandicam" Fraps si Bandicam sunt programe asa ca nici asta n-are sens...

Rezolvare la problema ta: Fraps pentru inregistrare joc, Audacity pentru inregistrare microfon si Power Director pentru compresare si editare.

| TheDarkDragon a răspuns (pentru introduaicinumele):

PAi da ma, are sens, si chiar unul bun, daca il intelegi, el vrea sa bage filmarea pe youtube, si intrebarea era un program de filmare in afara de Fraps si Badicam.

| introduaicinumele a răspuns (pentru TheDarkDragon):

Ehh, stii unul din hobby-urile mele este Youtube-ingul. Fac de peste 3 ani filmulete pe Youtube la jocuri cel mai des.
Nu vreau sa par profesor sau ceva de genul, dar nu are sens ce zice. se intelege altceva. macar daca punea o virgula ceva. oricum la el intelegi ceva totusi fata de altii care d-abia stiu sa scrie si imi posteaza comentarii si-mi trimit mesaje pe Youtube laughing

| CălinPL a răspuns:

Bandicam hypercam camstuidio