| gago a întrebat:

as vrea sa stiu cum pot sa schimb unghiul de vedere in PHOTOSHOP CS6, adica sa pot sa fac sa vad de jos in sus imaginea, ca o imagine de aia artistica...sau nu se face asta din photoshop ci poza trebuie facuta asa?

Multumesc
Funda!

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Unghiul de vedere este cel a obiectivului, trebuie ales la expunerea pozei.
Se pot face mai multe poze, din care sa alegi unghiul cel mai avantajos.

Photoshop functioneaza in 2 dimensiuni, ca urmare nu e capabil sa arate din alte unghiuri subiectul.