| Andrei663 a întrebat:

As vrea sa va intreb daca stiti programul de curierat a firmei Cargus.Am cautat peste tot programul si nu il gasesc.

Răspuns Câştigător
| TudyCFR a răspuns:

In timpul saptamanii lucreaza pana la ora 18 iar in week-end lucreaza pana la ora 15. In afara de duminica.

| Andrei663 explică (pentru TudyCFR):

Ok,multumesc,deci duminica nu livreaza?

| TudyCFR a răspuns (pentru Andrei663):

Nu, adica exista cazuri exceptionale dar taxeaza bine pentru livrari duminica.

| Andrei663 explică (pentru TudyCFR):

Aha...ca am comandat o carte si am vazut ca a ajuns la ora 11 in depozitul din orasul meu si nu l-au trimis si daca zici ca livreaza pana la ora 15 inseamna ca nu mi-l mai trimit azi...si daca zici ca nici duminica inseamna ca mai trebuie sa astept pana vine cartea!

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Urgent Cargus face livrări şi Sâmbăta :
https://www.urgentcargus.ro/articol/255/serviciul-standard
Duminica NU fac livrări!

Toate cele bune!