| Tarcatu a întrebat:

Astazi mi-am instalat un program care dupa cum mi-am dat cu seama a fost keylogger mi-a aparut in bara de star un ochi si nu stiam ce sa fac. mi-am refacut windows-ul si vreau sa va intreb daca am scapat de keylogger daca nu ce e de facut? dau funda va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

N-ai decât să deschizi program manager și să vezi ce programe rulează în „mașina" ta.
E suficient să închizi și să ștergi alea pe care nu le-ai instalat tu.

| GennJayJay10 a răspuns:

Daca ai facut clean install nu mai ai de ce sa te temi.Iti spun din proprie experienta.Dar daca doar ai dat refresh windows-ului aici exista o posibilitate sa fie inca acolo ascuns.