| Snk_Brasov_1994 a întrebat:

Ati primit cumva oferte, de exemplu?: ati pus in vanzare un laptop la 400 euro, si cineva din alta tara va ofera 500 euro, desi stiti ca, cu 500 vi-l cumparati inapoi nou nout, si ramaneti si cu bani. Si v-a ceuc contul bancar, cica pentru a plati pe loc. Eu exact asa am primit o oferta. Si 99 % cred ca ceva nu e curat. Stiti ceva, daca poate sa fure bani de pe un card cu numarul contului si swift? merci happy

1 răspuns:
| Birlik65 a răspuns:

Clar nu trebuie sa te incurci cu asa ceva, mai bine cu 400 de euro si sigur, decat cu 500 si cu contul furat! Cam asta-i parerea mea, NU TE INCURCA CU CINE NU CUNOSTI!