| MihaelG a întrebat:

Auziți cum este la voi? La mine a nins și au înghețat crengile copacilor de s-au și rupt

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

S-a nins aproape peste tot.
Problema este ca, zapada va sta ore intregi peste copacii si alte plante inflorite sau abia au scapat de inflorire, fiindca recoltele vor fi compromise. E drept, natura isi va face treaba, vor ramane doar exemplarele mai rezistente la frig.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La mine este soare, cald si ....toamna!

| madalinfindrihan a răspuns:

Same here, imi vine sa imi bag in tot mai am si pregatire de la 9.

| Florin1303 a răspuns:

Si la mine a nins.Stratul de zapada cred ca are intre 5 si 10 cm.

| Purplegirl101 a răspuns:

La mine în Suceava încă ninge și e frig tare

| CristiRx8 a răspuns:

Plouă la Constanța

| Lalapisicutzalbe a răspuns:

La Calarasi ploua dar parca iese soarele :/