| AndreeaThaa a întrebat:

caut de foarte mult timp un script pentru blogger care sa faca urmatorul lucru.

Cand cineva acceseaza blogul si doreste sa vada o postare ( fac referinta la videoclipuri) sa ii apara sa dea share ca sa poata vedea videoclipul. Doresc cum se numeste scriptul, sau daca puteti si un link.
Dau FUNDA.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai caută. happy Termeni cheie:

blogger script share before view video

Facebook Share To View-VIRAL SCRIPT -For Bloggers

Nu e o treabă prea curată, însă. big grin Dar dacă vrei să ai sute de vizitatori online, care să-ți mai și facă click pe reclame... cred că funcționează. Am văzut site-uri de genul ăsta. happy

Nu-s sigur însă dacă Blogger chiar te lasă să faci treburi de genul ăsta.

Oricum, încercarea moarte n-are. Numai cel ce-ncearcă moare.

Spor! big grin