| iulianstoian2 a întrebat:

Tema pentru blogger.
Salut as dori un template pentru blogger pentru un blog cu bancuri.As dori ca tema sa nu aiba butonul Read More. Vreau ca bancurile sa apara intregi pe prima pagina iar la finalul fiecarei postari sa fie butoane sociale in special facebook like sau share.
Vreau doar link cu tema nu vreau site-uri cu teme pentru ca nu prea am timp sa caut.
Dau funda pentru cel mai bun raspuns happy

3 răspunsuri:
| unchiulgeek a răspuns:

Cred ca ar fi perfect "Gagism" E responsive. Iata linkul http://www.templateism.com/2014/02/gagism-responsive-blogger-template.html

| iulianstoian2 explică (pentru unchiulgeek):

Nu este buna. Citeste mai bine cerintele mele.
Nici macar nu imi apare bancul.

| iulianstoian2 explică (pentru unchiulgeek):

Nici macar bancul nu imi apare.
Vreau o tema in care bancul sa apara intrg pe prima pagina si buton social la fiecare postare