| DuduSk a întrebat:

caut un program de editat poze cu care pot sa combin doua poze, gen sa iau un cap de tigru si sa-l pun pe capul meu dar sa nu se suprapuna sa fie cumva contopite, sper ca ma intelegeti happy. P.S dau funda!

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Photoshop, este cel mai bun, folosit de profesionisti, si gasesti tutoriale peste tot pe internet.

| Anonimul8297 a răspuns:

Dupa cum spunea si MeninShadow, invatand PhotoShop, vei putea face absolut ce vrei si iti poate fi folositor si pe viitor. Asta daca vrei ceva profesionist. Poti folosii si Paint daca nu vrei rezultate bunelaughing Insa asta e dupa bunul plac.

| ZzapaciThaa a răspuns:

Buna! Si eu caut exact acelasi program. Daca gasesc am sa-ti zic happy