| mihainet a întrebat:

Ce ati alege dintre ipad 2 3g 32gb sau ipad 3 4g 16gb? Va rog sa ma ajutati sa aleg.

2 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Daca il vrei pentru muzica ia-l pe cel de 32, daca il vrei sa te vada colegii ca ai ultimele modele la device-uri la-l pe celalalt. oricum, tehnic vorbind diferentele nu sunt majore, adica nu poti spune ca 3 4 g face si cartofi prajiti in timp ce asculti muzica laughing versiunile astea sunt in general chestii de marketing, sa aiba motiv sa-ti ia mai multi bani pe un produs fara sa para ca l-au scumpit

| xgaming31 a răspuns:

ipad 3 4g 16gb