| Rapidistu47 a întrebat:

Ce preferati site sau blog?
Vreau sa imi fac un site sau blog dar nu stiu ce sa aleg big grin
As prefera sa fie simplu de folosit (de catre cei care il viziteaza, adica prieteni).
Imi puteti da si un site unde sa imi fac site-ul/blog-ul meu? De preferat gratis big grin
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Cred ca cel mai usor de folosit este blogul. Poti incerca aici www.wordpress.com sau blogspot.com.

5 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Recomand www.ucoz.ro - pe aceeasi adresa iti poti face site si blog :) E extrem de usor de folosit si gratuit.

| GabyB94 a răspuns:

Http://www.webnode.ro/

Poate sa fie si blog si site, depinde cum il aranjezi. Sau ma rog, arata ca un site, dar il personalizezi cu pe un blog.

Si e gratuit daca alegi site personal.

| ValentinElTPU a răspuns:

Pentru prietenii tai ar fi simplu sa intre pe site dar... site moca nu poti sa faci, decat cu ceva gen cabanova.com sau ucoz.ro
Blogg-->blogger.com

_______
Dar ti-as recomanda sa faci o pagina pe facebook, unde sa faci joculete poze, si multe altele, poti sa iti faci un mini blogg acolo. Daca vei strange multe aprecieri... ai putea sa te extinzi pe viitor si sa-ti cumperi un domeniu propriu ca bossu'.

Funda?!:*

| Lary9419 a răspuns:

Eu prefer blogul. ^^

| LamaieSandu a răspuns:

Site.