| Rapidistu47 a întrebat:

Ce se intampla daca 10persoane raporteaza o pagina de facebook?
Acea pagina va fi stearsa?
Daca daca raporteaza o persoana care e admin la o pagina? Acea pagina va revenii fostului admin?

Răspuns Câştigător
| BountyWG a răspuns:

Salut.Daca te referi la pagina si nu la profil(unii se refera la amandoua).Nu conteaza cate reporturi are. Conteaza motivul si daca .....chiar trebuie stearsa. Daca este furata, da.Pagina poate fi stearsa si daca are continut nepotrivit.
O zi frumoasa sa ai!
Craciun Fericit!
Pa, Pa!

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Numai cazuri exceptionale

| Gabi19971983 a răspuns:

Pot sa o raporteze si 100 de persoane.
Trebuie dovezi celor de la fb pentru a putea sa inapoieze pagina fostului admin.
Nu ti-o da asa usor.
Putine cazuri au fost in care paginile au fost inapoiate
Sfatul meu este ca orice pagina ai face, sa nu pui pe nimeni admin principal, pune admin care sa modifice poze, sa schimbe titluri, dar nu care sa poate sa schimbe adminii.
Succes!
Funda?