| Ghost99 a întrebat:

cum fac ca atunci cand downlodez ceva sa ma intrebe unde sa se downlodeze? sa imi aleg eu un loc unde sa copiez ce vreau. Funda

Răspuns Câştigător
| iubitic a răspuns:

Ok,deci,clic pe tools(unelte)in partea de sus langa help(ajutor),apoi cobori la options(optiuni), dai clic si te duci pe primul tab de sus stanga, adica general, acolo ai In partea de jos stanga optiunea, salveaza fisierele in, dai clic si bifezi aceasta optiune.In dreptul acestei optiuni, este un buton, numit rasfoieste(browse). Clic pe acel buton si o sa-ti apara o lista cu mai multe locuri unde poti descarca.Alege unul, dai clic pe el apoi jos in dreapta pe select folder, iar ultima oara pe ok.Cam asta e, bafta.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot sa-ti spun pentru Chrome: clic pe cheia de sus-dreapa (meniu Google-chrome), setari, setari avansate, descarcari. Acolo poti modifica unde sa salvezi orice descarci.
Pentru alt browser, sa spuna utilizatorii care il folosesc.

| iubitic a răspuns:

Ce browser ai?

| Ghost99 explică:

Mozilla FireFox

| iubitic a răspuns (pentru Ghost99):

Ok,deci,clic pe tools(unelte)in partea de sus langa help(ajutor),apoi cobori la options(optiuni), dai clic si te duci pe primul tab de sus stanga, adica general, acolo ai In partea de jos stanga optiunea, salveaza fisierele in, dai clic si bifezi aceasta optiune.In dreptul acestei optiuni, este un buton, numit rasfoieste(browse). Clic pe acel buton si o sa-ti apara o lista cu mai multe locuri unde poti descarca.Alege unul, dai clic pe el apoi jos in dreapta pe select folder, iar ultima oara pe ok.Cam asta e, bafta.

| Ghost99 explică:

Mersi Fratilor