| Dany619 a întrebat:

Cum pot porni programul FRAPS ca sa pot filma? Ofer fundita celui mai clar si mai exact raspuns.

Răspuns Câştigător
| Chii4EveR a răspuns:

Intri in FRAPS -->Movies-->Te uiti in stanga pe la mijloc scrie Video Campture Hotkey-->dai click acolo unde scrie F5 sau depinde si apesti u litera de pe care vei vrea sa pornesti filmarea:)nu stiu daca m-ai inteles dar iti voi trimite si un tutorial http://www.youtube.com/watch?v=jAzhO4mrgOQ&feature=related
(sa stii ca cu FRAPS merge doar sa filmezi in jocuri...asa stiam eu)
Bafta

1 răspuns:
| theorizer a răspuns:

Porneste singur, clar? rolling on the floor