| Dany619 a întrebat:

Stie cineva cum pot salva videoclipul facut cu programul FRAPS? Am facut un video dar nu stiu unde sa-l vad sau sal salvez. Ofer fundita celui mai clar si exact raspuns.

2 răspunsuri:
| theorizer a răspuns:

Deschide FRAPS (dublu click pe simbolul lui de langa ceas) > in partea de sus selectezi Movies > si exact dedesubt este Folder to save movies in

| zakone a răspuns:

Eu am fraps 3. 2. 2 si din cate am vazut eu il folosesti pentru a inregistra ce ai pe monitor(F9) sau pentru a face screenshot(F10) si le salveaza in c:\fraps\movies sau c:\fraps\screenshots. asta daca nu au fost schimbate setarile. Cand deschizi programul si selectezi "movies" iti arata "folder to save movie in". asta daca vorbim despre acelasi program. sper ca ti-am fost de ajutor