| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! Cum pot urmari activitatea cuiva pe Facebook? Pot vedea si cine imi urmareste mie activitatea?

5 răspunsuri:
| мαяdυк a răspuns:

Ca sa urmaresti pe cineva te duci pe profilul persoanei respective si langa adauga prieten ai butonul ''urmareste'', iar sa vezi cine te urmareste intri pe profilul tau click pe prieteni apoi click pe ''Îţi urmăresc activitatea'' asta daca te urmareste cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pot vedea cine imi urmareste activitatea?

| JustMe34 a răspuns:

In stanga de tot o sa ai numeroase activitati si prostii de-ale tale.Trebuie sa fie si "Close friends".dai acolo si in lista pui numele persoanei si gata. Daca nu ai gasit raspunde-mi sa-ti explic mai amanuntit happy si nu, nu poti vedea cine iti urmareste activitatea.e ca si cum cel caruia ii vezi tu activitatea sa vada ca-i urmaresti activitatea. happy intelegi Einstein ce-am scris? happy

| alinuta01 a răspuns:

Ca sa vezi tot ce face persoana respectiva, trebuie doar sa il adaugi la lista prietenilor preferati. Nu, nu poti vedea cine iti urmareste activitatea.

| ANAMARIAHOTGIRLY a răspuns:

Il adaugi ca prieten apropiat(nu poti vedea cine te are pe tine in lista asta). Daca te referi la ''Follow'', apesi pe butonul cu acelasi nume(daca el/ea are aceasta optiune adaugata pe Facebook), si poti vedea cine iti da follow(daca si tu o ai adaugata)iti va aparea in notificari cine te urmareste.