| Lory_7688 a întrebat:

Cum pot sterge o persoana care imi urmareste activitatea pe facebook?

6 răspunsuri:
| Jeraticx a răspuns:

Simplu am sa iti trimit un video facut de mine pentru ajutar nu stiu cum sa iti explic poate nu vei intelege

| al3xander a răspuns:

Intra aici https://www.facebook.com/settings?tab=blocking si la "Block users:" adauga-l pe respectivul dupa care "Block"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai pe profilul lui si ai in colt in dreata (nu pe dunga albastra) si ai unfriend si block this user/person

| OhGodWhy a răspuns:

Ii dai cu radiera pe fata.

| miriiiiiam a răspuns:

O poti bloca:asta inseamna ca respectiva nu poate sa intre pe profilul tau nici tu pe-al ei.

| Gyorgy_Cosmin_1977 a răspuns:

Cum pot sterge o persoana care imi urmareste activitatea pe facebook