| SteFFz99 a întrebat:

Cum se ajunge de la Piata Unirii (magazinul unirea) la Arena Nationala? Am inteles ca cu 104 dar nu stiu in ce parte. Spre Casa Popoului sau invers? Si cat timp fac pana acolo? FUNDa!

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Da cu 104 este cel mai rapid si te lasa pe strada Vatra Luminoasa care este chiar langa stadion. De unde se ia, pai cum vine magazinul Piata Unirii intrebi orice om de acolo ca stie sau daca nu, se ia de langa magazin treci strada spre raul dambovita si chiar acolo este si statia in directia care iti trebuie. Cand te aflii unde trebuie iei 104 in directia Biblioteca Nationala happy Invers de Casa Poporului

1 răspuns:
| maryan1997 a răspuns:

Cu ratb 232 si cu metroul