| Sachiroo a întrebat:

Salut TPU! Cunoașteți tabere/excursii din Iași/Regiunea Moldova, la care aș putea participa vara aceasta, dar nu foarte scumpe, pană într-o mie de lei?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți căuta tabere de vară din Moldova pe site-uri precum booking.com sau tripadvisor.com. De asemenea, poți verifica site-urile taberelor de vară din Moldova pentru a vedea ce oferte au disponibile.

| Sachiroo explică:

Am căutat pe google, dar sunt scumpe, de asta am zis să întreb aici. Măcar 2-3 zile pentru 1000-1200 de lei.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Sachiroo):

Doar sa mergeti mai multi in tabara si sa puneti banii la comun si asa aveti de cazare de mincare altfel nu ai șanse sa gasesti sub 1000 lei, de la 1 iulie sau scumpit toate serviciile hoteliere si nu numai.