| SebyHorvath a întrebat:

Daca am cablu la RDS&RCS (Internet) merge sa conectez router UPC

7 răspunsuri:
| cipiblondu a răspuns:

Merge orice router sa conectezi

| Soare_Cristi_1994 a răspuns:

Nu, merg numai routrele normale, ca D-Link, tp-link sau Asus, nu merg cele ce sunt codate pe o anumita retea ca upc sau telekom.

| Goddess23 a răspuns:

Buna. Normal nu merge router diferit fata de reteaua de internet.

| Zzu123 a răspuns:

Nu merg decat routerele de la D-link tp-link,Asus netgear,trendnet,planet (si cred ca mai sunt cateva) upc, telekom etc, au routerele lor(si sunt codate) rds neavand un router al lor (ca si telekom, upc etc), poti folosi mai multe modele (din cele enumerate sus )

| untu a răspuns:

Nu cred ca va merge, dar conecteaza cu propriu router de la RDS&RCS!

| SebyHorvath explică (pentru cipiblondu):

Ai testat...

Eu am : https://goo.gl/images/iTuN9i

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SebyHorvath):

Tu vrei sa spui daca functioneaza conectarea pe modul PPPoE, fara fibra, ci doar mufa RJ45, in cazul acesta pentru router lan fara wlan, da ar trebui logic sa functioneze.