| Tibi35 a întrebat:

Sunt pe reteaua de internet Ilink, Am router, cum pot sa ma conectez la internet fara router, daca bag cablu de la ilink direct in calculator nu merge. Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| Ana213 a răspuns:

Sa iti setezi conexiunea de la wireless la fiberlink, creaza o nooua conexiune: start-all programs-accesories-comunications-new conecttion wizard, iar aici urmezi pasii daca mai trebuie facute ceva setari le faci in firefox, lools-options-advanced-network-pui,, no proxy"