| Roby_Stefan_1994 a întrebat:

daca am depus dosarele la liceul care am fost repartizat ma mai pot transfera la alt liceu, acum in august? Funda!

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Legal nu te poti transfera, acolo ai intrat, acolo urmezi cursurile, ca d-aia ai dat examen si ai optat pentru locul respectiv.Practic te poti tranfera dupa primul semestru, cu aprobarea directorilor de la ambele licee.

| Madu2027 a răspuns:

Te poti transfera in primele zile de scoala sau la sfarsit al doilea semestru dar cel mai bine este sa intrebi la secretariatul liceului

| forevermysoul a răspuns:

Nu in august nu te mai poti transfera.La inceputul anului scoloar iti poti lua dosarul si depidne de media obtinuta te vei putea transfera.