| EusebiuStefan a întrebat:

Daca am tatuaje vizibile (ceafa) si pe antebrat, pot lucra ca inspector OPC? Adica imi poate afecta intr-un fel chestia asta? As aprecia daca nu s-ar vorbi in necunostinta de cauza, mersi mult. Funda

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Nu afectează cu nimic tatuajele, sunt și medici care au tatuaje, deci nu contează. Oamenii trebuie să judece un om după fapte și comportament, nu după tatuaje.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă n-ai mesaje la adresa guvernului, cred că da

| gheorghe699 a răspuns:

Da,un tatuaj pe ceafa, ar face senzatie ...la un inspector OPC, ar da incredere celor care s-ar adresa unui asemenea om.