| BackList59 a întrebat:

Dati-mi si mie un account pe spyhunter 4 pentru acest antivirus pentru ca imi cere bani pentru inregistrare si eu nu am banicryingVa rog ajutati-ma sau trimiteti-mi mesaj privat ca am o gramada de virusi in calculator si doar acesta mi i-a detectat va rog mult.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Îţi recomand să încerci cu 3 programe gratuite: antivirusul avast! 7 free (Avira 2013 free ori AVG 2013 free), Malwarebytes’ Anti-Malware şi un firewall dintre ZoneAlarm ori Comodo Firewall. Împreună sunt la fel de bune ca un program antivirus cu licenţă şi n-ai treabă cu activarea. Pe toate le poţi descarca de pe site-urile oficiale.
Prima dată descarcă şi instalează Malwarebytes' Anti-Malware, este şi cu interfaţă în limba română. După instalare dai Actualizare şi apoi dai o scanare completă şi ştergi din Carantina viruşii găsiţi.

| Daniel_Enache_1981 a răspuns:

...si eu caut un acount pentru spy hunter dar deocamdata nu am gasit.e ceva si gasesc lasa-mi un id ceva unde pot sa te gasesc.Am incercat si eu cu alte programe dar nici un rezultat asta spy e cel mai ok ca l-am mai folosit.