| JuStAdY a întrebat:

dau funda+vot! De ex eu am forumul meu propriu cum pot pune la un utilizator fara av o img adic cand se inregistreaza pe forumul meu si inca nu are av sa ii pot pune o imagine.

Răspuns Câştigător
| Comy_5328 a răspuns:

Intrii in panoul de control al forumul si de acolo selectezi numele jucatorului... oricum e greu de explicat daca nu ai forumu in fata...da add smekeru_misterios si te ajut

1 răspuns:
| Comy_5328 a răspuns:

Apropo...daca e forum gratuit ex. ceva.forumz.ro e mult mai complicat deoarece este altfel panoul de control fata de forumul platitbig grin