| TheLastCookie a întrebat:

De cateva luni mi-au sters din grila de satelit digi urmatoarele canale la ora 00:05:26:Antena 1, Antena 2, Antena 3, Euforia TV,GSP Tv,Kanal D, DDTV si OTV.De ce?
PS:Stiu ca nu am pus categoria corecta! Scuze!

CU FUNDITA!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| TeodorAm00 a răspuns:

Pentru ca is basisti si aia de la digi au scos tot ce e legat de antene.Nu ai ce sa faci numa sa schimbi compania. Daca o sa suni o sa bage vrajeli da totusi incearca

Răspuns utilizator avertizat
| TeodorAm00 a răspuns (pentru PoneiuNostruPoneiuVostru):

Ba-i GUNOI taci acolo ca habar nu ai ce vorbesti.Antena 3 ii cel mai urmarit post de stiri din Romania

Răspuns utilizator avertizat
| TeodorAm00 a răspuns (pentru PoneiuNostruPoneiuVostru):

Nu a spus asta niciodata si Nastase ii la fel de hot ca si ceilalti aproape ca toti.Ei au fost ingrijorati de stare lui de sanatate pentru ca totusi ii un om important chiar a spus in seara aia ca nici el nu a fost mai bun decat altii.Iti zic ca am vazut eu si ai si tu dreptate da mai trebuie si puttin circ in lume nu?