| anonim_4396 a întrebat:

cum comentați decizia Rds Rcs de a scoate din grilă antena 1 antena 2 antena 3 euforia și gsp tv?

Răspuns Câştigător
| stejara2 a răspuns:

Buna, eu sunt pe Dolce, dar mai mare smecherie ca la Rds nu am mai vazut, am fost cu netul la ei, si nu aveam semnal cu zilele, in fine acum am trecut pe alta retea de net, e ok.
pai romanul isi plateste in avans uneori abonamentul sa stie ca are si el programele, si cand colo ei te anunta ca nu au cu ce plati?
Dar unde se duc banii aceia?
Si culmea! Ei scot cele mai bune canale..ca la noi la nimenea!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am verificat chiar acum și sunt funcționabile!
Pa, pa.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Da încă, dar nu se stie cît timp. pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Hristos a inviat! nu mi se pare normal de aceia cred ca o sa ma prezint la sediul firmei RDS pentru a cere socoteala, nu mi se pare normal ca platitor de abonament pentru N canale sa ma trezesc acum ca imi apare TEST1-2-3 etc de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O decizie foarte idioata. " Nu mai poate plati ", da fix acum nu mai vrea RDS-RCS sa plateasca banii aia trustului, dupa atata timp... Tampenie mare, foarte mare. Asta ca sa ne intarim ideea aia cu democratia trucata. Oamenii platesc pentru acele posturi, ca mai apoi sa le fie scoase din grila.

| costellodonatz a răspuns:

O decizie politica, asa o privesc eu. Cei care n-au in grila de programe programele enumerate de tine, ar trebui sa faca o reclamatie la numarul de telefon 0214091791. Numarul de telefon la care se pot face reclamatii privind scoaterea din grila a televiziunilor INTACT MEDIA GROUP din retelele RCS - RDS este Numarul de telefon la care se pot face reclamatii privind scoaterea din grila a televiziunilor INTACT MEDIA GROUP din retelele RCS - RDS este 0214091791. Un operator va prelua 24/ 24 apelurile telespectatorilor. Un operator va prelua 24/ 24 apelurile telespectatorilor.

| costellodonatz a răspuns:

O decizie politica, asa o privesc eu. Cei care n-au in grila de programe programele enumerate de tine, ar trebui sa faca o reclamatie la numarul de telefon 0214091791. Numarul de telefon la care se pot face reclamatii privind scoaterea din grila a televiziunilor INTACT MEDIA GROUP din retelele RCS - RDS este 0214091791. Un operator va prelua 24/ 24 apelurile telespectatorilor- preluare antena3.ro

| Petruts a răspuns:

Nu ma bucur dar nici rau nu imi pare.Antena 1 care promoveaza toate penibilitatile de asa zise "vedete" si toate pitipoancele, impreuna cu toti cocalarii si manelistii acestei tari.

| 69Morena69 a răspuns:

Pai cu decizia asta, pierd multi clienti

| 69Morena69 a răspuns:

Funda?big grin