| tigru1 a întrebat:

De ce nu pot da fallow pe Instagram? adica imi arata,, urmaresti" dar daca dau refresh la pagina imi arata ca nu il mai urmaresc

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Cel mai probabil e de la aplicatie. Incearca sa o reinstalezi.

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Ori aplicatia ori ai dat prea multe intr-un interval mai scurt de timp. Dar 80% e aplicatia, si eu am pățit cand nu mai puteam da unfollow. Dar a trecut pur si simplu problema

| TimmyTim a răspuns:

Salut!
Am pățit și eu asta.
Și cred ca se întâmplă deoarece acea persoana te a blocat.
Cel puțin asa este în cazul meu.
Am dat follow acelei persoane, ea mi-a dat follow înapoi, însă peste un timp nu am mai putut "contacta" acea persoana pe nicăieri, iar la profilul de Instagram îmi arata ca nu mai urmăresc.
Dădeam follow și cat stăteam pe pagina rămânea asa, însă când ieșeam și intram din nou apărea iar ca nu urmăresc.
(Ți am zis... asta e cazul meu)
Sper ca mesajul meu îți va fi de folos!
Bye!