| anonim_4396 a întrebat:

Știți vreo aplicație pentru Instagram in care să-ți arate admiratorii secreți și etc...dar una Free complet! Nu care îți arată doar pe cine urmărești și te urmăresc! Deci și cei care îți vizualizează profilul ....etc.

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Admiratori secreți auzi rolling on the floor ai nimerit pe aplicația greșită daca asta cauți.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu dar nu iti spun pentru ca este o prostie sa iti doresti asa ceva. Si eu am dezinstalat-o imediat. Se bazeaza pe cat de des iti viziteaza profilul cineva, trebuie sa fii obsedat sexual sa crezi ca asta inseamna ca te place.

| Florinxzzx100 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta ai înțeles u? D-asta crezi u ca ma interesează ceea ce am întrebat?