| ProCoSmYn a întrebat:

de curand mi-am luat un wall de counter strike. bun. imi merge nare nicio problema dar faza e ca nu-mi mai merge niciun fel de cs nu-mi merge nici cu wall nici fara imi merge doar Carbon Cs v1.1 si mentionez ca Carbonul v1.1 il am de mult plz ceva care sa ma ajute? funda big grin

1 răspuns:
| krysstal a răspuns:

E foarte posibil sa fi luat vreun virus pe langaa acel wall, mai bine bagi iar windows si astfel scapi de toate problemele