| MTN a întrebat:

Care stie de unde pot sa iau wall pentru counter strike carbon v1.1. FUNDa

Răspuns Câştigător
| boboboy98 a răspuns:

Http://www.maximamspus.ro/jocuri/coduri-counter-strike/ si dai mai jos si scrie la un hack numele badboy si il scoti ca ala e cel mai bun si merge ca il am si eu il folosesc de vreo 3 luni si nu mi-a dat nimeni ban

8 răspunsuri:
| vLddd a răspuns:

Http://www.megaupload.com/? d=JI44XJTF
de aici! e cel mai bun cs! funda?
EDIT : Asta e linkul de la cs! ps : jucati fara coduri! invatati cs naiba...

| buzucan a răspuns:

Uite doua site-uri de pe care iau eu coduri mereu www.codurics.info si www.coduricounterstrike.info

| fatasuperman a răspuns:

Eu am invatat si aproape sunt cel mai bun

| fatasuperman a răspuns:

Mai bine nu juca cu el

| Schnaider_Cristi_1995 a răspuns:

Nu se poate eu am incercat si carbon v1.2 si /1.1

| mihai_8996 a răspuns:

Uite aici cel mai bun wall care merge la carbon
scrie tu pe net :download cd hack 007... ca nu m-a lasat sa pun linkul
sper ca ti-am fost de ajutor...sami spui daca merge

| PetcuIustin a răspuns (pentru mihai_8996):

Dar cum il fac sa mearga dupa ce l-am instalat? Unde il bag?