| oxocle a întrebat:

Doresc sa imi fac cont pe Okazii.ro si imi cere 0.05 Euro ( pentru confirmare SMS ). Daca trimit sms de pe abonament, imi ia doar 0.05 euro nu, adica sa fiu sigur ca nu imi ia mai mult.
Va rog raspuns cat mai rapid.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți ia doar atât cât au spus, dar eu știam că nu este cu taxă crearea unu cont ori tu vrei să faci și comerț?
Pa, pa.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Lionsgate a răspuns:

Nu nu iti ia, dar ce scrie 0.05 cu tva sau fara daca e fara iti ia cand trimti de ep abonament, daca e cu nu-ti ea. sau dac anul scrie nimic de tva nu-ti ia nimic.

| Okaziiro a răspuns:

Buna ziua,

Procesul de activare a unui cont in cadrul site-ului Okazii.ro presupune si trimiterea unui sms cu textul "OKAZII" catre numarul de telefon "1868". Costul acestuia este de 0.05 euro, valabil in toate retelele de telefonie mobila din Romania.

Inainte de a trimiterea acestui mesaj, este necesar sa verificati daca numarul de telefon este sau nu folosit in cadrul altui cont. Acest lucru se face prin introducerea lui in cadrul sectiunii "Telefon" dupa logarea in cont si aparitia bifei verde in dreptul acestuia.

Pentru orice intrebari, nelamuriri sau informatii suplimentare legate de activitatea dumenavoastra de pe Okazii.ro, nu ezitati sa-i contactati pe colegii mei din echipa Asistenta Clienti Okazii.ro, pe e-mail la suport@okazii.ro sau telefonic la 0374.652.944 (0374. OKAZII), de luni pana sambata, intre orele 9.00 -21.00.

O zi placuta,
Okazii.ro.

| oxocle explică:

Pentru activarea contului este necesar sa trimiti un mesaj la numarul scurt 1868 (tarif 0.05 euro plus TVA). Ulterior vei primi un cod de activare care trebuie introdus in cadrul site-ului.