| Danyel129 a întrebat:

Dupa voi care windows credeti este mai bun? Windows 7 sau Windows 8/8.1? Ma refer la viteza, gaming si toate cele.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. Am folosit doar XP și 7. De vreo 5 ani am 7 Ultimate și sunt foarte mulțumit, mi se mișcă foarte bine. Am folosit și Windows 8, dar mai putin. Ce pot să spun, nu este excelent, dar mi-a plăcut. Am jucat câteva jocuri și mi-a lăsat o impresie bună. Depinde și de sistem. Hristos a Înviat!

| Danyel129 explică (pentru anonim_4396):

Adevarat a Inviat!

| ShukaruCobraPrintulSpanieiSuhara a răspuns:

Depinde de data de lansare a jocului. Daca vrei sa joci Quake 2, cel mai bine merge pe Xp, jocurile noi merg la fel pe ambele OS-uri (7 & 8/8.1)

| Richardo69 a răspuns:

Pai windows 7 este cel mai bun la gaming si viteza. windows 8 este,, varza,, pentru pc. windows 8 este conceput pentru ultrabook si tablete.