| 1DobreMihai1 a întrebat:

Cum vi se pare windows vista pe langa xp?
Ma refer la performanta(viteza...)?

Răspuns Câştigător
| imaqtpie a răspuns:

Vista a fost si este un fail.

11 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Mai bun xp sp3, dar mai bun ar fi windows 7 daca indeplinesti cerintele.

| expander91 a răspuns:

E normal ca vista ruleaza mai repede decat xp. Vista are multe erori in el dar macar pot fi dezactivate. Merg si jocurile pe el dar tias recomanda XP SP3.

Răspuns utilizator avertizat
| 1DobreMihai1 explică:

Ma refer la jocuri de genu 4Story

| 1DobreMihai1 explică:

Asa este este, a fost si va fi un fail pentru ca cere prea multa memorie ram si merge prea greu.

| Dukanz0r a răspuns:

Windows 7 e "za best", vista e un rahat de windows care cere mult prea mult pentru cat ofera.

| gaming a răspuns:

Xp-ul e cel mai bun

| alex01111111 a răspuns:

Eu am vista si e mult mai bun
crede-ma. unele jocuri nu merg pe xp dar merg pe vista.baga-ti vista

| Anonymus314 a răspuns (pentru alex01111111):

Sau invers.

| alex01111111 a răspuns (pentru Anonymus314):

Baieti dar stiti jocul left 4dead 2
?