| cristianfrunza a întrebat:

Este de incredere site-ul www.pcgarage.ro? Am dat o comanda costandu-ma o suma mare de bani si sunt putin paranoic in priviinta seriozitatii lor!
A mai cumparat cinema de pe acest site? Daca da, l-ati primit in regula?

Va multumesc, astept un raspuns!

Răspuns Câştigător
| tteo92 a răspuns:

Salut!
Da normal ca sunt de incredere.
Toti care au sediu, service ..etc... sunt de incredere, nu e nicio problema.
Uite de ex: astia poti sa zici ca nu-s de incredere chiar deloc http://www.gsm-discount.ro/home.asp asta ce fac ei e frauda, daca te uiti ` despre noi ` ai sa observi ca in afara de un numar nu dau nimic, o adresa ceva, sau sediu si garantia este falsa ce o ofera.
Ce vreau sa zic e, ca toti care au un sediu si un service nu are de ce sa iti faci grij.
Bafta!