| stangaionut a întrebat:

eu sunt nascut pe 24 noiembrie si as vrea sa stiu in ce zodie sunt?

8 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Sageata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti Sagetator. Nu te gandi la Ophiucus, pentru ca asta e asa o ineptie din partea unora care nu au ce face. Zodiacul a avut 12 zodii atatea mii de ani, si acum - brusc, vor sa il schimbe.

| cammm a răspuns:

Sagetator.funda

| xRainyDay a răspuns:

Scorpion.

| YahooMail a răspuns:

Eu sunt nascut pe 25 noiembrietongue Si esti sagetatortongue (cei care sunt nascuti in septembrie, octombrie si noiembrie se spune ca au sanse sa traiasca mai multbig grin Pana si 100 de ani big grin )

| Dexaa a răspuns:

Buna! Daca te-ai nascut pe 24 noiembrie esti zodia sagetator.

| Misspink2000 a răspuns:

Sagetator-22 nov. - 20 dec.

| ButterflyAlina a răspuns:

Buna...Tu esti sagetator.
Eu sunt
scorpion, dar tot in luna noiembrie...