| eXcisioN a întrebat:

Există un serial în care ştiu că se ia curentul. Ştiu că parcă incepe cu "S". Aştept răspunsuri, mulţumesc.

3 răspunsuri:
| CrissuCristina a răspuns:

Revolution 2012. thinking

| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

"Salut TPU. Există un serial în care ştiu că se ia curentul. Ştiu că parcă incepe cu "S". Aştept răspunsuri, mulţumesc."

Tu glumesti nu? Sunt atatea filme in care se ia curentu si care incep cu "S" -.-"

| eXcisioN explică (pentru XxXNotForKiidsXxX):

Dude, se ia curentul din primul episod şi ăştia n-au curent tot serialul. Zi-mi un serial care începe cu "S" şi porneşte cu ideea pe care ţi-am povestit-o şi ai fundă.