| Alyn17Mafiotu a întrebat:

Exista vreun program ceva care sa imi schimbe vocea!
De exemplu sa vorbesc la microfon si vocea care este redata la boxe adica vocea mea sa se auda mai groasa sau mai subtire in functie cum o reglez!
Se poate asta!
Vreau sa fac o farsa cuiva si de aceea imi trebuie Urgent
Dau Fundaa!

Răspuns Câştigător
| IrinelRaducan a răspuns:

Http://funny-voice.en.softonic.com/.Cel mai simplu program;) =)) :)) iti face vocea groasa sau subtire :))

1 răspuns:
| lolz1 a răspuns:

Da, de obicei ar trebui sa-l ai chiar in calculator, in " all programs ".
Poate depinde de calculator, faza e ca nu am cautat niciodata deci nu stiu daca-l am laughing insa stiu ca-l are o prietena. Intri pe el, pui microfonul e gen inregistrare si poti sa-ti editezi vocea, sa o faci mai groasa\mai subtire, sa vorbesti mai repede sau mai incet ori in repaus. Incearca sa cauti, poate-l ai. Multa bafta