| danutz547 a întrebat:

Salut as vrea si eu un program pentru a-mi face vocea mai groasa atunci cand vorbesc in microfon...de fiecare data cand vorbesc la microfon am vocea subtire... nu stiti vreun program cu care sa imi ingrosh vocea? please vreau raspuns

2 răspunsuri:
| Afo a răspuns:

Salut, e un progam dar nu stiu cat de usor il poti downloada. Progamul se numeste "Pestisoru" ceva de genu.

| danutz547 explică (pentru Afo):

Da mersi mult... macar nu iti mai bate joc de mine de ce esti but? te rog valea cu pestisoru