| RedHeart a întrebat:

imi cer mii de scuze daca nu o sa intelegeti ceea ce indrug eu aici dar nu prea ma pricep laughing, in fine, mi-am cumparat si eu un calculator nou cu placa video, baza, sunet etc. toate fiind ONBOARD, chestia e urmatoarea, as vrea sa stiu si eu, as putea pune pe o placa ONBOARD o placa video separata? adica exista vreun socket pentru o alta placa video? Astept raspuns multumesc!

Răspuns Câştigător
| freakazoid a răspuns:

In principiu da, trebuie sa cauti socket-ul PCI sau PCI-E. Deci se poate sa-ti pui si placa video si placa de sunet si ce minunatii mai vrei tu.

1 răspuns:
| RedHeart explică:

Bun, mai vreau sa mai astept cateva pareri, oricum, voi oferii fundita raspunsului care consider eu ca m-a ajutat cel mai mult, multumesc!