| killerul9741 a întrebat:

imi poate lasa si mie cineva un link in care sa fie drivere video pentru HP pavilion dv5000? Este foarte urgent! Du funda si scuzati categoria!

Răspuns Câştigător
| Seby80 a răspuns:

Click dreapta pe MyComputer -> Manage -> Device Manager -> Display adapters si acolo vezi ce placa video ai, apoi intri pe google si scrii,, driver... download free'' (... = placa video care o detii). Am preferat sa-ti explic asa deoarece sunt mai multe modele de dv5000. Sper ca te-am putut ajuta, o zi buna iti doresc!