| cosbosro a întrebat:

Imi puteti spune cat rezista o baterie de iphone 4s?

5 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Buna /aici nu pot sa spun minciuneliwinking depinde cat la folosesti

| Axys a răspuns (pentru Axys):

Pune-l la incarcat si vezi cat te tine daca te folosesti de el maxim o zi

| cosbosro explică (pentru Axys):

Dar Iphone 5 rezista mai mult?

| Axys a răspuns (pentru cosbosro):

rezista dar aici depinde cat il folosesti si cum happy de rezistat rezista numai ca trebuie cu grija mai ales la temperatura de afara cu cea din casa cam greu d ecrezut sa iti tina bateria ai grijahappy

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Mai mult de o zi nu rezistawinkingdaca nu umbli pe el vreo 2 zile